Salon firmowy
608 506 063
biuro@podlogi-bielsko.pl
Nasze usługi
606 976 816
podlogibielsko@gmail.com

Strona Główna / Oferta / Chemia do podłóg / Zmywacze

Zmywacze

SILICON REMOVER - zmywacz silikonu
SILICON REMOVER

- zmywacz silikonu

Gotowy preparat do usuwania silikonu, na bazie starannie dobranej mieszaniny rozpuszczalników. Skutecznie usuwa i rozpuszcza resztki silikonu i akrylu z powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego/marmur, granit, piaskowiec/ jak i kamieni sztucznych.
- Usuwa pleśń i przebarwienia na spoinach wykonanych z silikonu.
- Można go stosować również na takich podłożach jak: szkło, aluminium, drewno, porcelana.
- Nadaje się do wewnątrz i na zewnątrz

WAX REMOVER - zmywacz wosku i tłuszczu
WAX REMOVER

- zmywacz wosku i tłuszczu.

Zmywacz wosku i tłuszczu rozpuszcza wszelkiego rodzaju woski, środki nabłyszczające, tłuszcze, plamy olejowe i inne zabrudzenia kamieni naturalnych oraz sztucznych przywracając im pierwotny wygląd. Usuwa wszelkie zabrudzenia z powierzchni wykonanych z marmuru, granitu, gresu, klinkieru.
- Rozpuszcza woski, nabłyszczacze
- Ma zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz.

WAX REMOVER-EX	- zmywacz wosków
WAX REMOVER-EX

- zmywacz wosków

WAX REMOVER-EX Nowa formuła do usuwania wosków tradycyjnych i utwardzonych /fabrycznie konserwowanych płytek z gresu/, a także starych warstw wosku przywartych do kamienia. Równie skutecznie usuwa woski na krawędziach okładzin kamiennych. Szybko działający.
Zmywacz wosku EX to gotowy do użycia preparat zawierający składniki rozpuszczające woski z powierzchni kamieni polerowanych i niepolerowanych takich jak gres, marmur, klinkier i z każdego rodzaju kamienia naturalnego.

CEMENT REMOVER EXTRA - zmywacz nalotu cementowego i 
	zapraw klejowych z kamieni naturalnych
CEMENT REMOVER EXTRA

- zmywacz nalotu cementowego i zapraw klejowych z kamieni naturalnych

Specjalny środek przeznaczony do usuwania cementu oraz zapraw cementowych i klejowych z kostki brukowej, kamieni naturalnych takich jak: marmur, trawertyn, piaskowiec i sztucznych nieodpornych na kwasy.
Do kostki brukowej i wszystkich kamieni naturalnych wrażliwych na kwasy marmur: granit itp.
- szybki zmywacz

CLINKIER REMOVER - Zmywacz wykwitów
CLINKIER REMOVER

- Zmywacz wykwitów

Środek do usuwania wykwitów, wysoleń, kamienia kotłowego i nacieków wapiennych i cementowych ze wszystkich rodzajów murów klinkieru, cegieł półklinkierowych oraz płytek klinkierowych. Skutecznie rozpuszcza resztki zapraw i osadów.
Do murów licowych w tym klinkierowych, cegieł lub płytek klinkierowych. Zmywacz można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Nie stosować do powierzchni wykonanych z cegieł wapniowo-piaskowych.

PU CLEANER - Zmywacz kleju poliuretanowego
PU CLEANER

- Zmywacz kleju poliuretanowego

Środek do usuwania wykwitów, wysoleń, kamienia kotłowego i nacieków wapiennych i cementowych ze wszystkich rodzajów murów klinkieru, cegieł Profesjonalny środek do czyszczenia zabrudzeń podczas klejenia gotowych parkietów klejami poliuretanowymi jedno i dwukomponentowymi. Szybko i skutecznie usuwa pozostałości niezwiązanego lub częściowo związanego kleju z podłóg drewnianych.

REMOVER RA-55 - Środek do usuwania pozostałości i zabrudzeń 
	po klejeniu wykładzin PCV, Marmoleum
REMOVER RA-55

- Środek do usuwania pozostałości i zabrudzeń po klejeniu wykładzin PCV, Marmoleum itp.

Profesjonalny środek do usuwania pozostałości i zabrudzeń powstałych podczas klejenia wykładzin PCV, Marmoleum itp. (zespojenia sznura na spawach wykładzin).
Szybko i skutecznie zmywa resztki kleju akrylowego zarówno związanego i jak niezwiązanego.
Preparat ma zastosowanie przy pracach zespojenia sznura na spawach wykładzin. Skutecznie usuwa i rozpuszcza trudne do usunięcia resztki akrylu z powierzchni sznura i wykładziny.

PAINT REMOVER - Preparat do usuwania zabrudzeń powstałych po malowaniu farbami akrylowymi (emulsyjnymi) i 
	lateksowymi
PAINT REMOVER

- Preparat do usuwania zabrudzeń powstałych po malowaniu farbami akrylowymi (emulsyjnymi) i lateksowymi

PAINT REMOVER skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia farbami nawierzchniowymi /emulsje akrylowe i lateksowe/ i podkładowymi /emulsje gruntujące/ z powierzchni wykonanych z drewna tj. drzwi, futryn, mebli , parkietów, listew przypodłogowych itp., a także ze szkła, aluminium, PCV i kamieni naturalnych i sztucznych.

powrót
strzałka do góry