Salon firmowy
608 506 063
biuro@podlogi-bielsko.pl
Nasze usługi
606 976 816
podlogibielsko@gmail.com

Strona Główna / Oferta / Chemia do podłóg / Kleje

Kleje

URETAX 2K - klej poliuretanowy
URETAX 2K

- klej poliuretanowy 2-komponentowy do parkietów Komponent A (masa), komponent B (utwardzacz)

Dwuskładnikowy bezwonny klej do parkietu, posiada bardzo dobrą wytrzymałość na ścianie i odkrywanie, nie zawiera wody, nie pochłania wilgoci, nie powoduje skurczów przy nakładaniu grubszych warstw. URETAX przeznaczony jest przede wszystkim do klejenia parkietu z drewna egzotycznego , a także parkietu tradycyjnego w tym, parkietów klepkowych z drewna litego i klejonego, paneli podłogowych drewnianych i laminowanych, klejonych do podłoża z cementu, betonu, jastrychów etc. Cechuje go bardzo szybkie wiązanie. Nie zawiera rozpuszczalników.

URETHANE -100 - uniwersalny dwuskładnikowy klej poliuretanowy
URETHANE -100

- uniwersalny dwuskładnikowy klej poliuretanowy

Uniwersalny dwuskładnikowy klej poliuretanowy, niezawierający wody i rozpuszczalników, posiadający bardzo dobre właściwości wypełniające, po związaniu pozostaje elastyczny, wykazuje bardzo dobrą stabilność i brak skurczu nawet przy nakładaniu grubszych warstw, charakteryzuje się długim czasem otwartym (ok. 100 minut). Klej spełnia wymagania normy DIN 281

URETHANE -200 - uniwersalny dwuskładnikowy klej poliuretanowy
URETHANE -200

- uniwersalny dwuskładnikowy klej poliuretanowy- czas otwarty 2 h

Uniwersalny dwukomponentowy klej poliuretanowy, niezawierający wody i rozpuszczalników, posiadający bardzo dobre właściwości wypełniające, po związaniu pozostaje elastyczny, wykazuje bardzo dobrą stabilność i brak skurczu nawet przy nakładaniu grubszych warstw, charakteryzuje się długim czasem otwartym 120 minut. Klej spełnia wymagania normy DIN 281.

powrót
strzałka do góry