Salon firmowy
608 506 063
biuro@podlogi-bielsko.pl
Nasze usługi
606 976 816
podlogibielsko@gmail.com

Strona Główna / Oferta / Chemia do podłóg / Impregnaty Renova

Impregnaty Renova

GRES PROTECTOR - impregnat do gresu
GRES PROTECTOR

- impregnat do gresu

Specjalny impregnat do konserwacji i zabezpieczania wszystkich rodzajów gresu polerowanego i niepolerowanego znajdujących się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Łatwy w użyciu. Ma szczególne właściwości impregnujące przed wodą, olejami, tłuszczami i innymi plamami np.: z kawy, wina.
- Delikatnie intensyfikuje kolor.
- Ułatwia późniejszą pielęgnację gresu.
- Nie zawiera rozpuszczalników.

MARMUR PROTECTOR - impregnat do marmuru
MARMUR PROTECTOR

- impregnat do marmuru

Długotrwale impregnuje i zabezpiecza powierzchnie z każdego rodzaju kamienia naturalnego przed intensywnymi zabrudzeniami i plamami z oleju, wina, kawy. Nadaje powierzchniom hydrofobową osłonę przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych /kwaśne deszcze/. Poprawia wygląd marmuru i granitu ożywiając naturalne kolory. Nie zawiera rozpuszczalników. Do wszystkich kamieni naturalnych, polerowanych i niepolerowanych, płytek z marmuru, trawertynu, piaskowca, granitu, wapieni, łupków, kwarcowych, lastryka, betonu. Impregnat do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

STONE PROTECTOR - NEW - impregnat przeciw plamom
STONE PROTECTOR - NEW

- impregnat przeciw plamom

Specjalny gotowy do użycia impregnat ochronny i konserwujący do kamieni naturalnych i sztucznych. Zabezpiecza przed wnikaniem plam z oleju, tłuszczu i wody. Nie nadający połysku. Nie żółknący. Nie zawiera rozpuszczalników. Do wszystkich porowatych kamieni naturalnych i sztucznych, polerownych i niepolerowanych, płyt z marmuru, trawertynu, granitu, wapnia, gresów, łupków kwarcowych, glazury i kostki brukowej. Znajduje zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

PU PROTECTOR - Impregnat do kostki brukowej MOKRA KOSTKA
PU PROTECTOR

- Impregnat do kostki brukowej MOKRA KOSTKA

Pu protector - poliuretanowy impregnat zabezpieczania kostki brukowej przed porostami, plamami z oleju i tłuszczu. Impregant posiada właściwości hydrofobowe i olejofobowe jednoczesnie pogłebiając kolor i struktur. Pu protector nadaje powierzchni delikatny połysk.
- Hydro i olejofobowy
- Nadaje efekt mokrego kamienia
- Zwiększa odporność na ścieranie

INTENSIVE STONE - Pogłębiacz koloru
INTENSIVE STONE

- Pogłębiacz koloru

Impregant chroniący powierzchnie kamieni naturalnych i sztucznych przed wodą i zabrudzeniami. Uwydatnia strukturę, nadając efekt mokrego kamienia. Kolory impregnowanej powierzchni staja się bardziej wyraziste, a sama powierzchnia po zaimpregnowaniu jest odświeżona. Zastosowanie do: mrmuru, pisakowca, granitu, betonu, lastryka i łupków kwarcowyc.

CLINKER PROTECTOR - Impregnat do klinkier
CLINKER PROTECTOR

- Impregnat do klinkieru

Bezbarwny impregnat skutecznie zabezpieczający powierzchnie klinkieru, elewacji z płyt klinkierowych, murów z cegły klinkierowej zarówno palonej jak i silikatowej, terakoty, dachówek przed wilgocią brudem, tłuszczami jak i również białymi wykwitami. Delikatnie intensyfikuje kolor, nie żółknący, nie palny, nie trujący, nie drażniący oczu i skóry. Nie zawiera rozpuszczalników.

WOOD OIL T - Olej do tarasów
WOOD OIL T

- Olej do tarasów

WOOD OIL T - olej do impregnacji drewna na zewnątrz.
Wood oil T to nowa formuła naturalnego oleju o jedwabistej powłoce do impregnacji drewna na zewnątrz. Głęboko wnika w drewno, podkreśla naturalne piękno drewna zabezpieczając je przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych.
- Zapobiegarównież szarzeniu.
- Odporny na działanie wody morskiej.

powrót
strzałka do góry